אודות משרדנו

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

  לב ושות' - אתה בידיים טובות

  עו"ד אלון לב וכן כל יתר עורכי-הדין במשרדנו, הינם בוגרי הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת”א, החל משנת 1996 ואילך.

  עו"ד לב עצמו הינו עו"ד בכיר בעל ותק של 25 שנים, התקבל בהצטיינות כחבר בלשכת עורכי-הדין, מכהן כנוטריון מוסמך מטעם משרד המשפטים וחבר בצוות הייעוץ המשפטי של קבוצת ‘אני שולמן’, ובעל ידע רב המשולב בשיקול דעת עסקי נבון. 

  מאפיינים יחודיים אלו, הם המאפשרים למשרדנו להעניק ערך מוסף ללקוחותינו, במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחרי בהם אנו עוסקים.

  שלושת יתרונותיו הבולטים של משרדנו, הינם:

  מקצוענות – אנו מקפידים להעניק שירות משפטי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר והודות לכך צברנו במהלך השנים מוניטין רב. השאיפה למצויינות נותנת ביטויה בכל אספקט של עבודתנו, ואנו משקיעים מאמצים כבירים על מנת למצוא פתרונות יצירתיים לאתגרים אשר לקוחותינו מוסרים לטיפולנו.

  מסירות – כל לקוח וכל תיק המגיע לטיפולנו, זוכים לקבל במשרדנו יחס אישי ומסור מאין כמותו וזאת הודות לתודעת שירות לקוחות מפותחת וזמינות “מסביב לשעון”.  אנו מאמינים כי הלקוח הינו שותף מלא לתהליך קבלת ההחלטות, החל מבחירת האסטרטגיה המשפטית, דרך הטקטיקה הננקטת להשגת היעד וכלה באופן סיום התיק. 

  מחיר – חרטנו על דגלנו להעניק את שירותינו במחיר תחרותי, הוגן ואפקטיבי, מתוך התחשבות עמוקה בטובת הלקוח ותוך שמירה מתמדת על היותנו גורם יעיל וכדאי כלכלית עבור הלקוח. במקרים רבים חלקו הארי של שכרנו משולם באחוזים ממידת התועלת וההצלחה שהביאה עבודתנו ללקוח ובכך אנו מוודאים זהות אינטרסים מלאה עם לקוחותינו ומוצאים לפועל את מדיניותנו לפתח מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחותינו.

  אנו גאים במיוחד, כי על ציבור לקוחותינו נימנים חברות ואנשי עסקים גדולים ומכובדים מהשורה הראשונה בישראל, המפקידים בידינו את העניינים החשובים והרגישים להם מכל. שביעות הרצון מהתוצאות אותן אנו משיגים עבור לקוחותינו, רמת השירות הגבוהה והמחיר ההוגן אותו אנו גובים, מביאים את לקוחותינו לשוב ולמסור לידינו את הטיפול בעניינים החשובים והרגישים להם מכל ולהמליץ על משרדנו בפי כל.

  בקיצור, משרד עורכי-דין אלון לב ושות’ הינו שם נרדף לתעוזה משפטית, מקצוענות חסרת פשרות, ומתן שירות ללא דופי ללקוח במחיר הוגן.

  לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
  מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם